דלג על הניווט.
עוד עלינו »

מה אנחנו עושים?

משרד ויינברגר ברטנטל ושות' מוביל בתחום דיני העבודה ומייצג תאגידים, ארגונים, חברות ציבוריות, רשויות מקומיות, ועדי עובדים, חברות היי-טק ועובדים בכירים. לייעוץ משפטי עם מנהל מחלקת דיני עבודה ניתן להתקשר לטלפון 03-6130875

 

 

עוד בפורום »

עכשיו בפורום

חיפושים נפוצים

הכנס מייל לקבלת עדכונים

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטית באתר
 
 
משרד ויינברגר ברטנטל ושות'  (להלן: המשרד ו/או האתר) מנהל ומפעיל את האתר. התנאים כפי שיצוינו להלן סוקרים, בין השאר את האופן שבו תשתמש החברה במידע, הנמסר לה על-ידי הגולשים ו/או אשר נאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.
 
רישום לשירותים 
 
חלק מהשירותים הניתנים לגולשים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה ידרשו הגולשים באמצעות שדות שיסומנו במפורש למסור מידע אישי, כדוגמת שם, שם משפחה, כתובת, מספר טלפון נייד ובבית, כתובת דואר אלקטרוני, וכיו"ב. הנך רשאי שלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות האמורים אולם ייתכן כי לא תוכל ליהנות משירותים מסוימים הדורשים רישום.
 
השימוש במידע
 
בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על אתרים מהם גלשת לאתר, על  מנהגיך ברשת,  פרסומים אותם אתה רואה, כתבות אותם אתה קורא, עמודים בהם אתה צופה, מידע או פרסומות בהם אתה מתעניין, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו ניגשת לאתר ועוד. החברה תשמור את המידע במאגריה. השימוש בנתונים אלה, כמו גם בנתונים שתמסור בעת תהליך ההרשמה לשירותים השונים באתר, ייעשה רק על פי הוראות החוק.
החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים אך היא רשאית לשלוח אליך בדואר אלקטרוני מידע לרבות מידע שיווקי ופרסומי - בין אם פורסם על ידה בין אם על ידיה מפרסמים אחרים.  מידע כאמור, ישוגר אליך והנך רשאי ובכל עת לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו. 
במקרה הצורך ישתמש האתר במידע לצורך יצירת קשר עמך, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, וכל זאת מבלי שפרטיך האישיים, לרבות כתובת הדוא"ל שלך, יועברו לידיהם.
 
מסירת מידע לצד שלישי
 
האתר ככלל, לא יעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והנתונים שנאספו עליך במהלך גלישתך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:
א. במקרה שתפר את הוראות הסכמי ההצטרפות, כללי ותנאי השימוש באתר וכן את השירותים ותנאיהם, או אם תבצע באמצעות האתר ו/או בכל הקשור אליו, פעולה הנחזית למנוגדת לכל דין ואף אם מדובר בניסיון לבצע פעולות דוגמת אלה האתר רשאי למסור את המידע.
ב. אם יתקבל בידי האתר צו בית משפט המורה לו למסור את המידע אודותיך.
ג. במידה ובינך לבין האתר יהיה מחלוקת, הליך משפטי, דרישה כספית ו/או אחרת, תביעה כספית ו/או אחרת.
ד.  בכל מקרה שהאתר יסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לך, לרכושך או לרכושו של צד שלישי.
ה. בעת שהאתר ייקח חלק בפעילויות תוכן צד שלישי או שירכשו מוצרים ושירותים משותפי-מסחר ותוכן של האתר או בפעילויות משותפות לאתר ולצד שלישי המוצגות באתר. במקרים אלה יועבר לשותפים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה, ניהול פעילות התוכן הרלבנטית ושמירת הקשר איתך בלבד.
ו. אם המשרד יתמזג עם גוף אחר, תארגן את פעילות האתרים במסגרת אתר אחר,  או ימזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי - הוא יהיה זכאי להעביר למשרד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתרים או כל מידע סטטיסטי שבידיו, ובלבד שהמשרד האחר יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.
 
"עוגיות" - Cookies
 
לצורך יעילות ותפעול שוטף של האתר נעשה שימוש  ב'עוגיות' (Cookies) , ובכלל זה כדי לאבטח מידע, לאמת פרטים אודותיך, התאמת האתר לצורה בה אתה צופה, פרסום עפ"י העדפותיך האישיות, ואיסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתרים. ה"עוגיות" מכילים מידע רב ומגוון, כדוגמת מהיכן הגעת אל האתר, המקומות בהם גלשת באתר, משך הזמן ששהית באתר ועוד. ראוי לציין כי העוגיות מייתרות לעתים את הצורך בהקלדת שמך וסיסמאות אותם עליך להקליד בכל פעם שאתה מבקר באתר
אם אינך רוצה לקבל "עוגיות", ניתן להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן, אך יש לזכור שניטרולן יכולים לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים הניתנים על ידי האתר ו/או לצפות באתר בצורה הטובה ביותר. 
 
פרסומות של צדדים שלישיים
 
האתר יכול להתיר לחברות שונות לנהל את מערך הגשת הפרסומות באתר, כלומר הפרסומות בהן אתה תצפה ינוהלו ממחשבי חברות אחרות.  כדי לנהל את פרסומותיהן, חברות אלה מציבות "עוגיות" במחשבך או בדפי האתר "משואות רשת" ואשר תפקידם לסייע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתר. השימוש שחברות אלה עושות ב"עוגיות" ובמשואות רשת כפוף למדיניותם בלבד ולא למדיניות זו של האתר. מכאן שאם אתה רוצה לבדוק את מדיניות הפרטיות של החברות, המנהלות את מערך הפרסום באתר, תוכל לעשות כן באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
 

איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים
 
האתר יכול וייעזר בחברות שיספקו לו ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. לצורך איסוף המידע ישתמש ו/או משתמש האתר ב"משואות רשת" המסייעות לו במציאת מידת הפופולאריות של שירותים ותכנים באתר, דפוסי פעילות של הגולש ועוד.
 
אבטחת מידע
 
 האתר פועל רבות על מנת שהמידע שברשותה יישמר אך היא אינה מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.
 
 
שינויים במדיניות
 
החברה רשאית לשנות  את הוראות מדיניות הפרטיות בכל עת.

 

 

 

 

 


פיצויי פיטורין | פיצויים | דיני עבודה | עורך דין דיני עבודה | עו"ד עבודה | פיטורין | הלנת שכר | אינדקס אתרים | מומלצים | בלוג

פותח ע"י  Interdate Logo אינטרדייט בע"מ