קבלן שיפוצים – גבעתיים – איתור נזילות – פתיחת סתימות

קבלן שיפוצים – גבעתיים – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות בגבעתיים

אינסטלטור זיהוי נזילות בגבעתיים שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן בעיות נזילות שונות, בעזרת מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. הדרך הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות בגבעתיים כדי ש יזהה את הנזילה ויחווה דעה טובה מה כדאי לעשות. במקרים רבים הינו יחווה דעה טובה על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מצביעה על כך שהצנרת הקיימת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות בגבעתיים מגיע עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. אילו נתקלתם ברטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהסיבה לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות בגבעתיים יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי למצוא את הקטע הבעייתי של הצנרת. לאחר מכן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה. במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, יש לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, כולל הברז הראשי כדי למנוע הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות בגבעתיים המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה.

פתיחת סתימות בגבעתיים

פתיחת סתימות בגבעתיים היא פעולה הכרחית במקרה של הצפת ביוב בבניין רב קומות. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים לא מסוגל להזרים מים משום שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות בגבעתיים צריך לאתר את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים קולחת. צנרת שנחסמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית משום שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן יש להזעיק אינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות בגבעתיים כדי שיגיע הביתה, יגלה את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם. צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מצמצמת את קוטרה של הצנרת ואינה מאפשרת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור הממוקצע בפתיחת סתימות בגבעתיים מאתר את מקור הבעיה בעזרת מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בבעיה חמורה שחוזרת על עצמה, רצוי להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים.

By |2019-04-10T06:41:00+02:00אפריל 10th, 2019|איתור נזילות|סגור לתגובות על קבלן שיפוצים – גבעתיים – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: