אינסטלטור מומלץ – חולון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

אינסטלטור מומלץ – חולון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות בחולון

השיטה הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות בחולון כדי ש יאתר את הנזילה ויחווה דעה טובה מה כדאי לעשות. במקרים רבים הוא ימליץ על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מצביעה על כך שהצנרת הקיימת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות בחולון מגיע עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. אינסטלטור איתור נזילות בחולון שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן תקלות נזילות שונות, באמצעות מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. אילו נתקלתם ברטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהסיבה לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות בחולון יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי לגלות את הקטע הבעייתי של הצנרת. אחרי כן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה. במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, יש לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, מקיף הברז הראשי כדי למנוע הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות בחולון המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה.

פתיחת סתימות בחולון

צנרת שנחסמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית משום שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן כדאי להזעיק אינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות בחולון כדי שיגיע הביתה, יגלה את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם. פתיחת סתימות בחולון היא מהלך הכרחי במקרה של הצפת ביוב בבניין רב קומות. צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מצמצמת את קוטרה של הצנרת ואינה נותנת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור הממוקצע בפתיחת סתימות בחולון מאתר את מקור הבעיה בעזרת מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בבעיה חמורה שחוזרת על עצמה, רצוי להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים לא מסוגל להזרים מים כיוון שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות בחולון צריך למצוא את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים קולחת.

By |2019-06-02T22:03:00+03:00יוני 2nd, 2019|איתור נזילות|סגור לתגובות על אינסטלטור מומלץ – חולון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: