איך לפתוח סתימה בכיור – צפון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איך לפתוח סתימה בכיור – צפון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות בצפון

אם נתקלתם ברטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהסיבה לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות בצפון יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי לגלות את הקטע הבעייתי של הצנרת. אחרי כן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה. במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, כדאי לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, מקיף הברז הראשי כדי למנוע הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות בצפון המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מצביעה על כך שהצנרת הנמצאת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות בצפון מגיע עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. אינסטלטור זיהוי נזילות בצפון שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן תקלות נזילות שונות, בעזרת מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. השיטה הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות בצפון כדי ש יאתר את הנזילה ויחווה דעה טובה מה כדאי לעשות. במקרים רבים הוא ימליץ על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל.

פתיחת סתימות בצפון

פתיחת סתימות בצפון היא פעולה הכרחית במקרה של הצפת ביוב בבניין רב קומות. צנרת שנסתמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית כיוון שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן רצוי להזעיק אינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות בצפון כדי שיגיע הביתה, יזהה את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים לא מסוגל להזרים מים משום שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות בצפון צריך למצוא את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים קולחת. צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מקטינה את קוטרה של הצנרת ואינה נותנת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור הממוקצע בפתיחת סתימות בצפון מאתר את מקור הבעיה באמצעות מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בבעיה חמורה שחוזרת על עצמה, כדאי להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים.

By |2019-08-28T05:23:56+03:00אוגוסט 28th, 2019|איתור נזילות|סגור לתגובות על איך לפתוח סתימה בכיור – צפון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: