פתיחת סתימות בצנרת – יבנה – איתור נזילות – פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בצנרת – יבנה – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות ביבנה

השיטה הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות ביבנה כדי ש יגלה את הנזילה ויחווה דעה טובה מה כדאי לעשות. בהרבה מקרים הינו יחווה דעה טובה על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל. במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, רצוי לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, כולל הברז הראשי כדי לסכל הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות ביבנה המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה. אינסטלטור זיהוי נזילות ביבנה שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן בעיות נזילות שונות, בעזרת מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מצביעה על כך שהצנרת הנמצאת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות ביבנה מגיע עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. אם נתקלתם ברטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהגורם לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות ביבנה יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי למצוא את הקטע הבעייתי של הצנרת. לאחר מכן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה.

פתיחת סתימות ביבנה

פתיחת סתימות ביבנה היא מהלך הכרחי במקרה של הצפת ביוב בבניין רב קומות. צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מצמצמת את קוטרה של הצנרת ואינה מאפשרת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור הממוקצע בפתיחת סתימות ביבנה מאתר את מקום הבעיה בעזרת מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בתקלה חמורה שחוזרת על עצמה, רצוי להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים. צנרת שנסתמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית בגלל שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן יש להזעיק אינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות ביבנה כדי שיגיע הביתה, יזהה את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים לא מסוגל להזרים מים משום שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות ביבנה צריך למצוא את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים קולחת.

By |2019-11-16T07:48:21+03:00נובמבר 16th, 2019|איתור נזילות|סגור לתגובות על פתיחת סתימות בצנרת – יבנה – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: