דודי שמש – בית שמש – איתור נזילות – פתיחת סתימות

דודי שמש – בית שמש – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות בבית שמש

אינסטלטור איתור נזילות בבית שמש שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן תקלות נזילות שונות, באמצעות מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, רצוי לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, מקיף הברז הראשי כדי לסכל הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות בבית שמש המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה. אילו ראיתם רטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהסיבה לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות בבית שמש יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי למצוא את הקטע הבעייתי של הצנרת. לאחר מכן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מעידה על כך שהצנרת הנמצאת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות בבית שמש מגיע עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקום הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. הדרך הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות בבית שמש כדי ש יזהה את הנזילה וימליץ מה כדאי לעשות. במקרים רבים הינו ימליץ על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל.

פתיחת סתימות בבית שמש

צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מצמצמת את קוטרה של הצנרת ואינה מאפשרת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור המומחה בפתיחת סתימות בבית שמש מאתר את מקור הבעיה באמצעות מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בתקלה חמורה שחוזרת על עצמה, עדיף להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים. צנרת שנסתמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית משום שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן רצוי לקרוא לאינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות בבית שמש כדי שיגיע הביתה, יאתר את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים אינו מסוגל להזרים מים משום שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות בבית שמש צריך לאתר את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים שוטפת. פתיחת סתימות בבית שמש היא מהלך הכרחי במקרה של הצפת ביוב בבניין מרובה קומות.

By |2020-01-14T04:14:32+03:00ינואר 14th, 2020|איתור נזילות|סגור לתגובות על דודי שמש – בית שמש – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: