אסלה סמויה – הוד השרון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

אסלה סמויה – הוד השרון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

איתור נזילות בהוד השרון

במקרה של פיצוץ בצנרת ובנזילה של כמות גדולה של מים, כדאי לסגור באופן מידי את הברז בחדר האמבטיה, כולל הברז הראשי כדי לסכל הצפה בכל הדירה ואף בדירות הסמוכות. אינסטלטור איתור נזילות בהוד השרון המגיע במהירות יפתור את הבעיה שנוצרה. בעיית מרצפות שהתרוממו במטבח או בחדר האמבטיה מעידה על כך שהצנרת הנמצאת מתחת למרצפות הללו התפוצצה. אינסטלטור איתור נזילות בהוד השרון בא עם מצלמה מיוחדת כדי לאתר את מקום הנזילה ולטפל בה על ידי תיקון הצנרת או החלפתה. אינסטלטור איתור נזילות בהוד השרון שמגיע לבית הלקוח מאובזר בכל האביזרים הדרושים לו כדי לתקן תקלות נזילות שונות, בעזרת מכשור חדשני כמו מצלמה תרמית. אילו ראיתם רטיבות או נזילה באחד מחדרי הבית, קיימת סבירות שהגורם לכך היא צנרת שהתפוצצה מאחורי אחד הקירות. אינסטלטור איתור נזילות בהוד השרון יגיע, ישבור קטע מהקיר כדי לגלות את הקטע הבעייתי של הצנרת. לאחר מכן, יוחלף קטע זה או הצנרת כולה על פי מצבה. הדרך הנכונה לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות בחדרי אמבטיה היא לקרוא לאינסטלטור איתור נזילות בהוד השרון כדי ש יגלה את הנזילה וימליץ מה כדאי לעשות. במקרים רבים הוא יחווה דעה טובה על החלפת צנרת של הקטע הבעייתי או החלפת הצנרת לכל אורכה, אם מדובר בצנרת ישנה, רקובה וחלודה מברזל.

פתיחת סתימות בהוד השרון

פתיחת סתימות בהוד השרון היא מהלך הכרחי במקרה של הצפת ביוב בבניין מרובה קומות. צינור ביוב שהתמלא בפסולת ובמגבונים אינו מסוגל להזרים מים בגלל שהוא נסתם. במקרה כזה אינסטלטור פתיחת סתימות בהוד השרון צריך לחפש את המיקום המדויק של הסתימה ולשחרר את הפסולת המונעת זרימת מים שוטפת. צנרת ישנה העשויה מברזל נסתמת לעיתים תכופות לאור החלודה הרבה שהצטברה בה. החלודה מקטינה את קוטרה של הצנרת ואינה נותנת למים לזרום בנוחות. במקרה של תקלה, אינסטלטור המומחה בפתיחת סתימות בהוד השרון מאתר את מקום הבעיה באמצעות מצלמה תרמית, פותח את קטע הצינור הרלבנטי וכך משחרר את הסתימה ומאפשר למים לזרום בקצב הרצוי. אם מדובר בתקלה חמורה שחוזרת על עצמה, כדאי להחליף את הצנרת הישנה לצנרת PVC שתיצור חיים הרבה יותר נוחים לדיירים. צנרת שנחסמה והמים לא עוברים דרכה היא בעייתית בגלל שהיא משבשת את כל אורח החיים בבית. לכן רצוי לקרוא לאינסטלטור העוסק בפתיחת סתימות בהוד השרון כדי שיגיע הביתה, יגלה את מיקום התקלה ויעשה כל שניתן כדי לפתור את הבעיה בהקדם.

By |2020-05-09T20:53:00+03:00מאי 9th, 2020|איתור נזילות|סגור לתגובות על אסלה סמויה – הוד השרון – איתור נזילות – פתיחת סתימות

About the Author: