חומר לפתיחת סתימות – גבעתיים – ביובית – מצלמה תרמית

חומר לפתיחת סתימות – גבעתיים – ביובית – מצלמה תרמית

ביובית בגבעתיים

אינסטלטור ביובית בגבעתיים זהו הפתרון המידי במקרה שצנרת הביוב בבית עלתה על גדותיה. בשלב הראשון יונקים את המים המזוהמים ולאחר מכן מאתרים את התקלה ומתקנים את הצנרת הבעייתית. ביובית היא מכלית המכילה צנרת לשאיבת כמות גדולה של ביוב בתהליך של יניקת המים הלא נקיים לתוך מיכל גדול הקיים בתוך המשאית הייעודית. אינסטלטור ביובית בגבעתיים כולל לפחות משאית אחת מסוג זה כדי לשרת את לקוחותיו בכל מקרה. במקרה של תקלה בצנרת הביוב בבניין של כמה קומות, מזמינים הדיירים אינסטלטור ביובית בגבעתיים שיונק את כל מי הביוב וכך מעיף מהבניין את הריחות הלא נעימים שנוצרו מהביוב ששטף את הבניין. אחת הצנרות החשובות בכל בית או בניין היא הצנרת להולכת הביוב. צנרת ברזל ישנה שהעלתה חלודה ואינה עומדת בכמויות האשפה הנזרקות לביוב או נסתמת בגלל השלכת מגבונים, מתפוצצת ומי הביוב זורמים לכל עבר. המצב הנוראי והמסריח דורש הזמנה מידית של אינסטלטור ביובית בגבעתיים שיונק בעזרת מכשור חדשני את כל מי הביוב לרווחת הדיירים.

מצלמה תרמית בגבעתיים

מצלמה תרמית בגבעתיים מסמנת את מיקומה של הצנרת הסדוקה וכך שוברים רק את קטע הקיר הרלבנטי או המרצפות הספציפיות בלבד. כשישנן נזילות בגבעתיים מתחת למרצפות או מאחורי הקירות, משתדלים לגרום להם נזק מינימלי ולכן מפעילים מצלמה תרמית כדי לאתר מיקום מדויק של הפיצוץ לאורך הצנרת. השימוש באמצעים חדשניים כמו מצלמה תרמית לאיתור דליפות נעשה לשכיח. אינסטלטורים בגבעתיים מעדיפים לאתר מיקום מדויק של הבעיה במקום לעבוד קשה בשבירת קירות ובהרמת מרצפות. הדבר חוסך זמן עבודה לאינסטלטור וחוסך עלויות עבודה ללקוח הן של השבירה והן של הבניה לאחר מכן. מצלמה תרמית בגבעתיים היא מצלמה ייעודית שהיא כלי עבודה של אינסטלטורים, השימוש במצלמה המשוכללת עוזרת לאתר נזילות שאינן נראות לעין מתחת למרצפות או מאחורי הקירות. אינסטלטורים רבים בגבעתיים קנו בשנים האחרונות מצלמה תרמית המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, מגלה את מקור הנזילות הסמויות. על הצג של המצלמה רואים בדיוק אילו מיקומים הם כחולים כלומר מים קרים ואילו אדומים משמע מים חמים וכך יש מידע על הנקודה הבעייתית הספציפית.

By |2019-08-03T15:15:00+03:00אוגוסט 3rd, 2019|ביובית|סגור לתגובות על חומר לפתיחת סתימות – גבעתיים – ביובית – מצלמה תרמית

About the Author: