שירותי אינסטלציה – קריית אונו – ביובית – מצלמה תרמית

שירותי אינסטלציה – קריית אונו – ביובית – מצלמה תרמית

ביובית בקריית אונו

ביובית היא מכלית המכילה צנרת לשאיבת כמות גדולה של ביוב בתהליך של יניקת המים המלוכלכים לתוך מיכל גדול הנמצא בתוך המשאית הייעודית. אינסטלטור ביובית בקריית אונו כולל לפחות משאית אחת מסוג זה כדי לשרת את לקוחותיו בכל שעה. אחת הצנרות החשובות בכל בית או בניין היא הצנרת להולכת הביוב. צנרת ברזל ישנה שהעלתה חלודה ואינה עומדת בכמויות האשפה הנזרקות לביוב או נסתמת בגלל השלכת מגבונים, מתפוצצת ומי הביוב זורמים לכל עבר. המצב הנוראי והמסריח מצריך הזמנה מידית של אינסטלטור ביובית בקריית אונו שיונק באמצעות מכשור חדשני את כל מי הביוב לרווחת הדיירים. אינסטלטור ביובית בקריית אונו זהו הפתרון המהיר במקרה שצנרת הביוב בבית עלתה על גדותיה. בשלב הראשון שואבים את המים המזוהמים ולאחר מכן מזהים את התקלה ומתקנים את הצנרת הבעייתית. במקרה של בעיה בצנרת הביוב בבניין של כמה קומות, מזמינים הדיירים אינסטלטור ביובית בקריית אונו ששואב את כל מי הביוב וכך מעיף מהבניין את הריחות הלא נעימים שנוצרו מהביוב ששטף את הבניין.

מצלמה תרמית בקריית אונו

כשישנן דליפות בקריית אונו מתחת למרצפות או מאחורי הקירות, משתדלים לגרום להם נזק מינימלי ולכן מפעילים מצלמה תרמית כדי לאתר מיקום מדויק של הפיצוץ לאורך הצנרת. מצלמה תרמית בקריית אונו היא מצלמה ייעודית שהיא כלי עבודה של אינסטלטורים, השימוש במצלמה המשוכללת עוזרת לאתר דליפות שאינן נראות לעין מתחת למרצפות או מאחורי הקירות. מצלמה תרמית בקריית אונו מסמנת את מיקומה של הצנרת הבעייתית וכך שוברים רק את קטע הקיר הרלבנטי או המרצפות הספציפיות בלבד. אינסטלטורים רבים בקריית אונו קנו בשנים האחרונות מצלמה תרמית המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, מגלה את מקור הנזילות הסמויות. על הצג של המצלמה רואים בדיוק אילו מיקומים הם כחולים משמע מים קרים ואילו אדומים משמע מים חמים וכך יש מידע על הנקודה הבעייתית הספציפית. השימוש באמצעים חדשניים כמו מצלמה תרמית לאיתור דליפות נהיה לשכיח. אינסטלטורים בקריית אונו מעדיפים לאתר מיקום מדויק של הבעיה במקום לעבוד קשה בשבירת קירות ובהרמת מרצפות. זה חוסך זמן עבודה לאינסטלטור וחוסך עלויות עבודה ללקוח הן של השבירה והן של הבניה לאחר מכן.

By |2019-08-09T22:45:00+02:00אוגוסט 9th, 2019|ביובית|סגור לתגובות על שירותי אינסטלציה – קריית אונו – ביובית – מצלמה תרמית

About the Author: