תיקון ניאגרה סמויה – רחובות – ביובית – מצלמה תרמית

תיקון ניאגרה סמויה – רחובות – ביובית – מצלמה תרמית

ביובית ברחובות

במקרה של בעיה בצנרת הביוב בבניין של כמה קומות, מזמינים הדיירים אינסטלטור ביובית ברחובות ששואב את כל מי הביוב וכך מרחיק מהבניין את הריחות הלא נעימים שנוצרו מהביוב ששטף את הבניין. אחת הצנרות החשובות בכל בית או בניין היא הצנרת להולכת הביוב. צנרת ברזל ישנה שהעלתה חלודה ואינה עומדת בכמויות האשפה הנזרקות לביוב או נסתמת בגלל השלכת מגבונים, מתפוצצת ומי הביוב זורמים לכל עבר. המצב הנוראי והמסריח מצריך הזמנה מידית של אינסטלטור ביובית ברחובות שיונק בעזרת מכשור חדשני את כל מי הביוב לרווחת הדיירים. אינסטלטור ביובית ברחובות זהו הפתרון המידי במקרה שצנרת הביוב בבית עלתה על גדותיה. בשלב הראשון שואבים את המים המזוהמים ולאחר מכן מאתרים את התקלה ומתקנים את הצנרת הבעייתית. ביובית היא מכלית המכילה צנרת לשאיבת כמות גדולה של ביוב בתהליך של יניקת המים המלוכלכים לתוך מיכל גדול הנמצא בתוך המשאית הייעודית. אינסטלטור ביובית ברחובות מחזיק לפחות משאית אחת מסוג זה כדי לשרת את לקוחותיו בכל שעה.

מצלמה תרמית ברחובות

אינסטלטורים רבים ברחובות קנו בשנים האחרונות מצלמה תרמית המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, מגלה את מקור הדליפות הסמויות. על הצג של המצלמה רואים בדיוק אילו מיקומים הם כחולים כלומר מים קרים ואילו אדומים משמע מים חמים וכך קיים מידע על הנקודה הבעייתית הספציפית. השימוש באמצעים חדשניים כמו מצלמה תרמית לאיתור דליפות נהיה לשכיח. אינסטלטורים ברחובות מעדיפים לאתר מיקום מדויק של הבעיה במקום לעבוד קשה בשבירת קירות ובהרמת מרצפות. זה חוסך זמן עבודה לאינסטלטור וחוסך עלויות עבודה ללקוח הן של השבירה והן של הבניה לאחר מכן. מצלמה תרמית ברחובות היא מצלמה ייעודית שהיא כלי עבודה של אינסטלטורים, השימוש במצלמה המשוכללת עוזרת לאתר דליפות שאינן נראות לעין מתחת למרצפות או מאחורי הקירות. כשקיימות דליפות ברחובות מתחת למרצפות או מאחורי הקירות, משתדלים לגרום להם נזק מינימלי ולכן מפעילים מצלמה תרמית כדי לאתר מיקום מדויק של הפיצוץ לאורך הצנרת. מצלמה תרמית ברחובות מאתרת את מיקומה של הצנרת הבעייתית וכך שוברים רק את קטע הקיר הרצוי או המרצפות הספציפיות בלבד.

By |2019-11-22T03:14:52+03:00נובמבר 22nd, 2019|ביובית|סגור לתגובות על תיקון ניאגרה סמויה – רחובות – ביובית – מצלמה תרמית

About the Author: