שאיבת בורות ביוב – קריית אונו – תיקון דודי שמש – הצפות

שאיבת בורות ביוב – קריית אונו – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש בקריית אונו

קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים מרובות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בקריית אונו כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. דודי שמש שנמצאים במשך שנים מרובות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, הפוגעים בצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש בקריית אונו נקרא כדי להחליף אותה. כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שקיימת תקלה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש בקריית אונו כדי שיגלה את מהות התקלה. דוד שמש נוזל הנמצא לרוב בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים מהותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בקריית אונו כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש.

הצפות בקריית אונו

כשהמדיח מתקלקל, דולפים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות בקריית אונו, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית. דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו ויצר הצפות בקריית אונו, כל הבית התמלא במים מלוכלכים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות האדירה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. החורף מביא עמו הצפות בקריית אונו, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק באמצעות סירה או בעזרת כוחות ההצלה המסייעים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות בקריית אונו. את כמויות המים יש לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולבצע כל שניתן כדי ליבש את השטח. סערות ומטחי גשם הם הסיבות להצפות בקריית אונו, לפקקי תנועהענקיים ולכמויות עצומות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות.

By |2019-04-29T03:23:46+02:00אפריל 29th, 2019|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על שאיבת בורות ביוב – קריית אונו – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: