ניאגרה סמויה – רמלה – תיקון דודי שמש – הצפות

ניאגרה סמויה – רמלה – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש ברמלה

דודי שמש ששוהים במשך שנים מרובות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, הפוגעים בצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש ברמלה נקרא כדי להחליף אותה. דוד שמש נוזל הנמצא לרוב בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים חשובים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש ברמלה כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש. כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שיש תקלה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש ברמלה כדי שיזהה את מהות התקלה. קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים מרובות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש ברמלה כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר.

הצפות ברמלה

כשהמדיח מתקלקל, דולפים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות ברמלה, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית. דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו וגרם להצפות ברמלה, כל הבית התמלא במים מלוכלכים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות האדירה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. סערות ומטחי גשם הם הסיבות להצפות ברמלה, לפקקי תנועהרציניים ולכמויות אדירות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות. תקלה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות ברמלה. את כמויות המים רצוי לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולבצע כל שניתן כדי ליבש את השטח. החורף מביא עמו הצפות ברמלה, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק בעזרת סירה או בעזרת כוחות ההצלה העוזרים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף.

By |2019-06-21T12:42:07+02:00יוני 21st, 2019|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על ניאגרה סמויה – רמלה – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: