חיתוך שורשים בביוב – בת ים – תיקון דודי שמש – הצפות

חיתוך שורשים בביוב – בת ים – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש בבת ים

כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שקיימת בעיה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש בבת ים כדי שיזהה את מהות התקלה. דוד שמש נוזל הנמצא לרוב בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים משמעותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בבת ים כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש. קולטי השמש הנמצאים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים מרובות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בבת ים כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. דודי שמש ששוהים במשך שנים רבות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, המזיקים לצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש בבת ים נקרא כדי להחליף אותה.

הצפות בבת ים

החורף מביא עמו הצפות בבת ים, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן ערוכות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק באמצעות סירה או בעזרת כוחות ההצלה העוזרים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו וגרם להצפות בבת ים, כל הבית התמלא במים חלודים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות האדירה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. כשהמדיח מתקלקל, דולפים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות בבת ים, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הנמצא ברצפת הבית. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות בבת ים. את כמויות המים יש לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולבצע כל שניתן כדי ליבש את השטח. סערות ומטחי גשם גורמים להצפות בבת ים, לפקקי תנועהרציניים ולכמויות אדירות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות.

By |2019-09-16T01:28:52+02:00ספטמבר 16th, 2019|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על חיתוך שורשים בביוב – בת ים – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: