פתיחת סתימה בשירותים – כפר סבא – תיקון דודי שמש – הצפות

פתיחת סתימה בשירותים – כפר סבא – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש בכפר סבא

כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שיש בעיה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש בכפר סבא כדי שיזהה את מהות התקלה. דוד שמש נוזל הנמצא בדרך כלל בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים מהותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בכפר סבא כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש. קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים רבות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בכפר סבא כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. דודי שמש ששוהים במשך שנים רבות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, המזיקים לצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש בכפר סבא נקרא כדי להחליף אותה.

הצפות בכפר סבא

דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו ויצר הצפות בכפר סבא, כל הבית התמלא במים מלוכלכים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות העצומה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. החורף מביא עמו הצפות בכפר סבא, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק באמצעות סירה או בעזרת כוחות ההצלה העוזרים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. כשהמדיח מתקלקל, דולפים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות בכפר סבא, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית. סערות ומטחי גשם גורמים להצפות בכפר סבא, לפקקי תנועהרציניים ולכמויות עצומות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות בכפר סבא. את כמויות המים צריך לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולבצע כל שניתן כדי ליבש את השטח.

By |2019-11-28T05:53:24+02:00נובמבר 28th, 2019|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על פתיחת סתימה בשירותים – כפר סבא – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: