שירותי ביובית – דרום – תיקון דודי שמש – הצפות

שירותי ביובית – דרום – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש בדרום

דוד שמש נוזל הנמצא בדרך כלל בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים משמעותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בדרום כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש. קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים מרובות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בדרום כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שיש בעיה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש בדרום כדי שיאבחן את מהות התקלה. דודי שמש שנמצאים במשך שנים מרובות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, הפוגעים בצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש בדרום נקרא כדי להחליף אותה.

הצפות בדרום

דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו וגרם להצפות בדרום, כל הבית התמלא במים חלודים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות העצומה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. החורף מביא עמו הצפות בדרום, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק באמצעות סירה או בעזרת כוחות ההצלה המסייעים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. כשהמדיח מתקלקל, דולפים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות בדרום, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית. סערות ומטחי גשם גורמים להצפות בדרום, לפקקי תנועהענקיים ולכמויות אדירות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות בדרום. את כמויות המים צריך לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולעשות כל שניתן כדי ליבש את השטח.

By |2019-12-28T04:39:01+02:00דצמבר 28th, 2019|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על שירותי ביובית – דרום – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: