אינסטלטור מומלץ – נס ציונה – תיקון דודי שמש – הצפות

אינסטלטור מומלץ – נס ציונה – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש בנס ציונה

כשאין מים חמים בדירה עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שיש תקלה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש בנס ציונה כדי שיאבחן את מהות התקלה. קולטי השמש הנמצאים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים רבות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בנס ציונה כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. דודי שמש ששוהים במשך שנים רבות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, הפוגעים בצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש בנס ציונה נקרא כדי להחליף אותה. דוד שמש נוזל הנמצא לרוב בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים משמעותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש בנס ציונה כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש.

הצפות בנס ציונה

דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו ויצר הצפות בנס ציונה, כל הבית התמלא במים מלוכלכים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות העצומה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. סערות ומטחי גשם הם הסיבות להצפות בנס ציונה, לפקקי תנועהענקיים ולכמויות עצומות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות. החורף מביא עמו הצפות בנס ציונה, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק בעזרת סירה או בעזרת כוחות ההצלה העוזרים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות בנס ציונה. את כמויות המים רצוי לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולבצע כל שניתן כדי ליבש את השטח. כשהמדיח מתקלקל, יוצאים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות בנס ציונה, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הנמצא ברצפת הבית.

By |2020-02-03T14:05:00+03:00פברואר 3rd, 2020|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על אינסטלטור מומלץ – נס ציונה – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: