פתיחת סתימה במקלחת – יבנה – תיקון דודי שמש – הצפות

פתיחת סתימה במקלחת – יבנה – תיקון דודי שמש – הצפות

תיקון דודי שמש ביבנה

קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים מרובות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש ביבנה כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר. דודי שמש ששוהים במשך שנים מרובות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, המזיקים לצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש ביבנה נקרא כדי להחליף אותה. דוד שמש נוזל הנמצא לרוב בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים מהותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש ביבנה כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש. כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שקיימת בעיה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש ביבנה כדי שיזהה את מהות התקלה.

הצפות ביבנה

החורף מביא עמו הצפות ביבנה, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן מוכנות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק בעזרת סירה או בעזרת כוחות ההצלה העוזרים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף. דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו ויצר הצפות ביבנה, כל הבית התמלא במים חלודים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות האדירה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש. כשהמדיח מתקלקל, יוצאים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות ביבנה, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית. סערות ומטחי גשם הם הסיבות להצפות ביבנה, לפקקי תנועהרציניים ולכמויות אדירות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות. בעיה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות ביבנה. את כמויות המים צריך לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולעשות כל שניתן כדי ליבש את השטח.

By |2020-04-03T23:34:00+03:00אפריל 3rd, 2020|תיקון דודי שמש|סגור לתגובות על פתיחת סתימה במקלחת – יבנה – תיקון דודי שמש – הצפות

About the Author: