תיקון דודי שמש והצפות2018-08-19T17:56:57+02:00

תיקון דודי שמש והצפות

תיקון דודי שמש

כשאין מים חמים בבית עבור המקלחת ובמטבח, קיימת סבירות שיש תקלה בדוד השמש הממוקם על הגג ולכן יש להזמין אינסטלטור תיקון דודי שמש כדי שיאבחן את מהות התקלה.
דודי שמש שנמצאים במשך שנים רבות על הגג וחשופים לקרני השמש היוקדת מצד אחד ולסערות בחורף מצד שני, הפוגעים בצנרת ולכן אינסטלטור תיקון דודי שמש נקרא כדי להחליף אותה.
דוד שמש נוזל הנמצא בדרך כלל בתוך הבית, במרפסת השירות, עלול לגרום להצפת מים בכל הבית ולנזקים משמעותיים. חשוב לסגור את ברז המים כדי לעצור את הדליפה ולקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש כדי שיגיע במהירות, יפנה את דוד השמש הסדוק ויתקין במקומו דוד שמש חדש.
קולטי השמש המותקנים על גג הבניין נשחקים לאחר שנים רבות ולכן מומלץ לוועד הבית לקרוא לאינסטלטור תיקון דודי שמש כדי שיחליף אותם בקולטי שמש חדשניים הרבה יותר.

הצפות

סערות ומטחי גשם גורמים להצפות, לפקקי תנועה רציניים ולכמויות עצומות של מים בתוך הבתים ולאורכם של רחובות .
תקלה במכונת כביסה יוצרת זרימה של מים והצפות . את כמויות המים יש לשאוב או לאסוף במהירות כדי לא ליצור רטיבות ונזקים ברחבי הבית ולעשות כל שניתן כדי ליבש את השטח.
דוד שמש שהתפוצץ מתכולתו ויצר הצפות, כל הבית התמלא במים חלודים והיה צורך לקרוא לאינסטלטור שישאב את הכמות העצומה של המים וגם יתקין דוד שמש חדש.
כשהמדיח מתקלקל, יוצאים ממנו כמויות גדולות של מים ויוצרים הצפות, המים הרבים יוצרים נזק לשטיחים, לריהוט ולציוד הרב הקיים ברצפת הבית.
החורף מביא עמו הצפות, רחובות רבים סובלים מהעובדה שהתשתיות ברחבי העיר אינן ערוכות לכמויות כה גדולות של גשם והם הופכים לנחלים בתוך העיר ואפשר לנוע מנקודה לנקודה רק באמצעות סירה או בעזרת כוחות ההצלה המסייעים בחילוץ הדיירים שאינם מסוגלים לצאת מביתם המוצף.