דואגים לזכויותיכם

0
1359
עורך דין לדיני עבודה
Credit: Pixabay.com

תחום דיני העבודה הוא רחב מאוד יש בו כל כך הרבה תתי נושאים שניתן לעסוק בהם. מדינת ישראל דאגה לחוקק חוקים שונים על מנת להגן על העובד אך גם על המעביד. חוקים אלו נועדו להסדיר את יחסי העבודה בין העובד והמעביד, וביניהם למדינה. בין התביעות הנפוצות, פיצויי פיטורין, פיטורים שלא כדין, חוק העסקת בני נוער, חופשות ותנאי עבודה, חופשת לידה, ועוד. הגוף המוסמך לדון בכל זאת הוא בית הדין לענייני עבודה אשר קיים בכל בית משפט שלום. מאמר זה יסייע לכם להבין באילו מקרים מומלץ לפנות אל עורך דין דיני עבודה אשדוד, או כל עורך דין לדיני עבודה ברחבי הארץ בהתאם למקום המגורים שלכם.

 דאגו לקבל את מלוא זכויותיכם

אנשים שיוצאים לעבוד, לא חשובים על כי יתכן ובאחד מהימים יקרה משהו במקום העבודה אשר יאלץ אותם לתבוע את המעסיק שלהם, לדוגמת אי מתן זכויות כמו תשלומים לפנסיה עבור העובד, תשלומי ימי חופשה, הלנת שכר ועוד. בטבעו של האדם הממוצע להיות שכיר זה עדיף משום שהמשכורת תיכנס בכל חודש לסניף הבנק, בניגוד לעצמאי, שלא תמיד יש מקור הכנסה קבוע, וקל יותר להיקלע להפסדים פיננסיים. יש לדעת כי לעיתים מעסיקים מנצלים את הכח שלהם, ומונעים מהעובד את הזכויות אותן הוא זכאי לקבל מכורח החוק. עובדים רבים מפחדים להתעמת עם המעסיק מאחר והם חושבים כי לו יתרון של כח ומשאבים עליהם. עורך דין לדיני עבודה יוכל לדאוג לכל זכויותיכם בהקדם האפשרי.

לסיים עבודה עם כל התנאים המגיעים לכם

לסיים מקום עבודה כי פוטרתם, זהו דבר לא נעים לכל הדעות. אך אם לא קיבלתם את הזכויות המגיעות לכם, הדבר הופל לקשה מאוד. חשוב לדעת כי כל מעסיק לחייב לקיים שיחת שימוע עם העובד בטרם הוא מפטר אותו. ישנם מעסיקים שלא ממלאים דרישה חשובה זו. בכל מקרה בו פוטרתם שלא כדין מומלץ לפנות אל עו"ד לענייני עבודה, שידאג לכם הזכויות המגיעות לכם. מומלץ שזה יהיה עורך דין מנוסה שטיפל בתיקים דומים, לדוגמת עו"ד יעקב שניטמן אשר מנהל משרד עורכי דין מוביל המעניק טיפול משפטי לשכירים ומעסיקים ביעילות ובזמן הקצר ביותר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן